ANASAYFA KURUMSAL ÜRÜNLER REFERANSLAR İLETİŞİM 08 Şubat 2023 Çarşamba
AKER-SAN » KURUMSAL
Değerli müşterilerimiz;

1977 yılında farklı bir firma ile İstanbul Topkapı’da başladığımız ticari faaliyetlerimize, 1994 yılından itibaren , Hüseyin AKER tarafından kurulan , Aker-San Teknik Hırdavat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. adı altında hizmet vererek devam etmekteyiz. 1994-2005 yılları arasında İstanbul - Cevizlibağ’ da; 2005 yılından günümüze kadar ise İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’ nde faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Talaşlı imalat için gerekli olan her türlü kesici takım , teknik hırdavat ve nalburiye malzemeleri ile muhtelif fabrika malzemeleri tedariğinde daha iyi , zamanında ve daha kaliteli hizmet varmak amacıyla ürün çeşitliliğimizi müşterilerimizin taleplerine göre sürekli genişletmekteyiz.

Yılların bize kazandırmış olduğu birikim ve piyasa tecrübesi ile , müşterilerimizin taleplerini mevcut stoklarımızdan karşıladığımız gibi, mevcut olmayan ürünleri de kısa sürede temin ediyoruz.

Aker-San olarak misyonumuz: “dürüst ticaret” , “kaliteli hizmet” , “müşteri memnuniyeti önceliği” ve “zamanında teslimat” ilkelerine bağlı olarak ilk günden bugüne sürdürdüğüm faaliyetlerimizi, bundan sonra da aynı şekilde, müşterilerimize hizmet etmek üzere devam ettirmek.

Sürekli gelişen imalat sanayimizde Aker-San olarak bizlerinde katkısı olduğuna ve olacağına inanıyor ; bundan gurur duyuyoruz.

Saygılarımızla,

Aker-San Teknik Hırdavat San. ve Tic. Ltd. Şti.

Anasayfa Kurumsal Ürünler Referanslar İletişim Klas Bilişim